Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Dom Pomocy Społecznej w Sandomierzu

AKTUALNOŚCI, strona 73:

Senioralia 2016

Utworzono dnia 02.07.2016

W dniu 30 czerwca 2016 roku mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu wraz z panią Dyrektor Aldoną Szwagierczak – Stępień uczestniczyli w Sandomierskich Senioralich 2016 organizowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Sandomierzu. Tematem przewodnim były ''Lata 20 lata 30''. Mieszkańcy poprzebierali się za damę i dżentelmenów z tamtych lat w składzie dwóch panów i pani. Oczywiście oprócz strojów zaprezentowali mieszkańcy również swoje talenty muzyczne.

Dziękujemy za zaproszenie i wspólnie spędzony czas organizatorom.

czytaj dalej na temat: Senioralia 2016

WYCIECZKA DO SEJMU RP

Utworzono dnia 24.06.2016

W DNIU 22 CZERWCA 2016 ROKU MIESZKAŃCY DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W SANDOMIERZU WRAZ Z DZIEĆMI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z SADOWIA ORAZ CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ MIASTA KOCHAM SANDOMIERZ UCZESTNICZYLI W WYCIECZCE DO WARSZAWY – SEJMU RP NA ZAPROSZENIA POSŁA  PANA MICHAŁA CIEŚLAKA. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WYCIECZKĘ, SPOTKANIE Z PANEM POSŁEM, MIŁĄ ATMOSFERĘ JAKA PANOWAŁA PODCZAS ZWIEDZANIA.

DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ WSZYSTKIM WPÓŁ-UCZESTNIKOM  I ORGANIZATOROM PRZYGOTOWANIA WYJAZDU. Z POZDROWIENIAMI Z SANDOMIERZA ORAZ PODZIĘKOWANIEM  ZA WYCIECZKĘ PANU POSŁOWI MICHAŁOWI CIEŚLAKOWI – UCZESTNICY WYJAZDU

czytaj dalej na temat: WYCIECZKA DO SEJMU RP

WIELKANOCNE OZDOBY I STROIKI

Utworzono dnia 17.03.2016

WIELKANOCNE OZDOBY I STROIKI

W ramach warsztatów terapii zajęciowej mieszkańcy wraz z pracownikami wykonywali stroiki z uwzględnianiem elementów nawiązujących do tradycji Świąt Wielkanocnych.

Zajęcia finansowane ze środków własnych Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych "UŚMIECH SENIORA"

działającego przy Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu

czytaj dalej na temat: WIELKANOCNE OZDOBY I STROIKI

PIEROGARNIA 2016 – ŁONIÓW

Utworzono dnia 24.06.2016

W dniu 19 czerwca 2016 roku delegacja mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu  pod przewodnictwem pani Dyrektor Aldony Szwagierczak – Stępień uczestniczyła w Gminnym Święcie w Łoniowie – Pierogarnia 2016.Mieszkańcy prezentowali prace plastyczno- manualne, skosztowali rożnych smaków pierogów oraz wysłuchali koncertu grupy z Ukrainy i świetnie się bawili.

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie.

czytaj dalej na temat: PIEROGARNIA 2016 – ŁONIÓW

Dziękujemy

Utworzono dnia 11.03.2016

Dziękujemy za piękne kwiaty Dyrektor i Pracownicy DPS Sandomierz

czytaj dalej na temat: Dziękujemy

Spotkanie z poezją – 16.06.2016

Utworzono dnia 17.06.2016

Spotkanie z poezją – 16.06.2016

 

W dniu 16 czerwca 2016 roku delegacja mieszkańców Domu Pomocy Społecznej uczestniczyła w spotkanie z poezją w Czytelni Miejskiej. Spotkanie to kończyło całoroczny cykl spotkań z poezją w roku szkolnym 2015/2016. Spotkanie  przebiegło w bardzo serdecznej, ciepłej i wesołej atmosferze zupełnie podobnie jak wszystkie poprzednie spotkania. Serdecznie dziękujemy za zaproszenia i  miłe przyjęcie. Życzymy udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.

czytaj dalej na temat: Spotkanie z poezją – 16.06.2016

Dzień kobiet

Utworzono dnia 11.03.2016

Dzień Kobiet na Zamku Kazimierzowskim w Sandomierzu

Spotkanie pracowników DPS i pani Dyrektor z panią Wojewodą Świętokrzyskim Agatą Wojtyszek

 

czytaj dalej na temat: Dzień kobiet

WYSTĘP pod tytułem '' O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE''

Utworzono dnia 17.06.2016

W dniu 16 czerwca  2016 roku mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu odwiedziła młodzież z Gimnazjum Nr 1 im. Jana Długosza pod przewodnictwem pani polonistki Izabeli Kozłowskiej z występem pt.'' O Rybaku i Złotej Rybce'',. Młodzież przepięknie występowała i cudownie przygotowała scenerię i stroje. Mieszkańcy naszego Domu byli pod ogromnym wrażeniem tlenu młodzieży, widać było radość i wzruszenie na twarzach oraz ogromny zachwyt występem młodzieży. Pani Dyrektor Aldona Szwagierczak – Stępień w ciepłych słowach podziękowała młodzieży oraz pani Izabeli za przybycie, występ i zaprosiła jednocześnie na kolejne spotkanie.

Serdecznie dziękujemy.

czytaj dalej na temat: WYSTĘP pod tytułem '' O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE''

Warsztaty Stolarskie

Utworzono dnia 01.03.2016

WARSZTATY STOLARSKIE- NASI MIESZKAŃCY

czytaj dalej na temat: Warsztaty Stolarskie

Wycieczka krajoznawczo- poznawcza do Międzygórza

Utworzono dnia 17.06.2016

W dniu 15 czerwca 2016 roku mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej brali udział w wycieczce krajoznawczo- poznawczej do Międzygórza. Wycieczka była realizowana    w ramach projektu pt. ‘Aktywizacja międzypokoleniowa osób starszych, niepełnosprawnych, dzieci i młodzieży'' ze Świętokrzyskiego Urzędu Marszałkowskiego   z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej. Mieszkańcy pospacerowali po lesie, mogli skorzystać z zabawy tz. Podchody, przewodnik grupy udzielił wskazówek jak rozpalać ognisko bez zapałek, jak budować szałas  i wiele innych ciekawostek. Zwieńczeniem wędrówki było ognisko, pieczenie kiełbasek oraz upominki dla uczestników wycieczki. Wszyscy wróciliśmy zadowoleni i lekko zmęczeni leśnymi widokami.

Dziękujemy.

czytaj dalej na temat: Wycieczka krajoznawczo- poznawcza do Międzygórza

Deklaracja dostępności

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 113

W poprzednim tygodniu: 149

W tym miesiącu: 295

W poprzednim miesiącu: 571

Wszystkich: 45136

LOKALIZACJA

Pogoda